top of page

Lek OTC

 

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym dzięki wieloskładnikowej formule działa na 7 objawów grypy lub przeziębienia:

  • gorączkę,
  • dreszcze,
  • bóle głowy,
  • ból gardła,
  • bóle kostne,
  • bóle mięśniowe,
  • katar.

Paracetamol – działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo,

Fenylefryna – obkurcza naczynia krwionośne i udrożnia przewody nosowe,

Witamina C – witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.

Coldrex MaxGrip

14,99 złCena

Skład 1 saszetki:

  • Paracetamol 1000 mg,
  • Chlorowodorek fenylefryny 10 mg
  • Witamina C (kwas askorbowy) 40 mg

Dawkowanie :

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: jedna saszetka co 4 do 6 godzin. Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

Ostrzeżenie:

Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Jeżeli objawy choroby utrzymują się pacjent powinien zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, substancje zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa lub innymi lekami o podobnym mechanizmie działania. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.

bottom of page