top of page

Lek OTC

 

Gripex® Hot to to saszetka o kompleksowym składzie (paracetamol, fenylefryna i witamina C), która precyzyjnie zwalcza objawy przeziębienia oraz grypy.

Składniki Gripex® Hot zwalczają objawy przeziębienia i grypy:

  • Paracetamol zwalcza bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa gorączkę i stan podgorączkowy.
  • Fenylefryna usuwa obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia nos, hamuje katar i przywraca swobodę oddechu.
  • Witamina C wspiera układ odpornościowy organizmu.

Gripex Hot

13,99 złCena

Skład 1 saszetki:

  • paracetamol 650 mg
  • chlorowodorek fenylefryny 10 mg
  • witamina C 50 mg

Dawkowanie :

Liczba saszetek w jednej dawce: 1 (co 4-6 godzin). Maksymalna liczba saszetek na dobę: 6.

Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Lek Gripex® Hot można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.

Ostrzeżenie:

Leku Gripex® Hot nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.

Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Hot nie należy pić alkoholu.

bottom of page