top of page

Lek OTC

 

Ibum Supermax to pierwszy lek w Polsce, który zawiera dawkę aż 600 mg ibuprofenu dostępną bez recepty. To potrójna siła w walce z ostrym bólem. Kiedy następnym razem dopadnie Cię ostry ból, weź Ibum Supermax i zadziałaj raz, a porządnie!

WSKAZANIA:

Doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak:

  • bóle głowy (w tym także migreny),
  • bóle zębów
  • bóle mięśniowe, stawowe i kostne (w tym także bóle pleców),
  • bóle pourazowe, pooperacyjne, w tym związane z zabiegiem stomatologicznym,
  • nerwobóle,
  • bolesne miesiączkowanie.

Ibum Supermax

9,99 złCena

Skład 1 kapsułki :

  • Ibuprofen (Ibuprofenum) 600 mg

Dawkowanie :

Dorośli: Zalecana dawka to 600 mg ibuprofenu (1 kapsułka) jednorazowo. W razie potrzeby dawkę jednorazową 600 mg (1 kapsułka) można powtórzyć, zachowując odstęp 6 – 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa, bez konsultacji z lekarzem, nie powinna przekroczyć 1200 mg (2 kapsułki).

Ostrzeżenie:

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować u pacjentów, u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) występowały w wywiadzie jakiekolwiek objawy alergii w postaci zapalenia błony śluzowej nosa, pokrzywki lub astmy oskrzelowej. Perforacja lub krwawienie z przewodu pokarmowego w wywiadzie, związane z uprzednim leczeniem NLPZ. Czynna lub nawracająca choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy, lub też krwawienie z przewodu pokarmowego (dwa lub więcej niezależne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienie). Ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek. Ciężka niewydolność serca (klasa IV wg NYHA). Choroba naczyń wieńcowych. Skaza krwotoczna. III trymestr ciąży. Krwawienie mózgowo-naczyniowe lub inne czynne krwawienie. Znaczne odwodnienie (spowodowane wymiotami, biegunką lub niewystarczającym spożyciem płynów). Wiek poniżej 18 lat.

bottom of page